Čas na serveru 13:37:01

Adolf Liebscher
Studie k nástěnné malbě

Id: 17104

Studie k nástěnné malbě

  •  / Studie k nástěnné malbě / Adolf Liebscher

olej/plátno/karton, rozměr plátna 36,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, datováno 1894, obraz i rám v perfektním stavu

zobrazeno: 2937x

Vyvolávací cena:

20 000