Čas na serveru 01:12:53

Adolf Menzel
Společnost

Id: 83608

Společnost

  •  / Společnost / Adolf Menzel
  •  / Společnost / Adolf Menzel
  •  / Společnost / Adolf Menzel

lept/papír, rozměr ve výřezu 30 x 20,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 646x

Vyvolávací cena:
800