Čas na serveru 06:01:26

Adolf Novák
Lány obilí

Id: 100505

Lány obilí

  •  / Lány obilí / Adolf Novák
  •  / Lány obilí / Adolf Novák
  •  / Lány obilí / Adolf Novák

olej/plátno, rozměr 50 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno, obraz v dobrém stavu

zobrazeno: 1600x

Vyvolávací cena:
1 800

10 000