Čas na serveru 07:49:32

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Adolf Pergl
Západ slunce

Id: 266902

Západ slunce

  •  / Západ slunce / Adolf Pergl

olej/plátno, rozměr 16 x 20 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, sta viz foto

zobrazeno: 2279x

Vyvolávací cena:
800

800

2020,11-1,10,19,32,00
( 10.11.2020, 19:32:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.