Čas na serveru 01:06:12

Adolf Träger
Na vesnickém dvorku

Id: 25201

Na vesnickém dvorku

  •  / Na vesnickém dvorku / Adolf Träger

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2315x

Vyvolávací cena:
2 200

3 900