Čas na serveru 01:00:17

Adolf von Schwarzenfeld
Dívka s kosou

Id: 76505

Dívka s kosou

  •  / Dívka s kosou / Adolf von Schwarzenfeld

olej/plátno, rozměr 53 x26,5 cm, signováno vlevo dole, v minulosti rentoilováno, 19. století, poškozený rám

zobrazeno: 1677x

Vyvolávací cena:

15.5.2017, 21:24:00

12.4.2017 21:56 4 500 Kč