Čas na serveru 06:50:46

Adolf Werner
Na saních

Id: 147506

Na saních

  •  / Na saních / Adolf Werner
  •  / Na saních / Adolf Werner
  •  / Na saních / Adolf Werner

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1310x

Vyvolávací cena:

2 300