Čas na serveru 03:53:09

Adolf Wiesner
Dívka se svíčkou

Id: 242706

Dívka se svíčkou

  •  / Dívka se svíčkou / Adolf Wiesner

kolorovaná kresba/papír, rozměr 45 x 36 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

zobrazeno: 1776x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 71