Čas na serveru 08:53:42

Adolf Wiesner
Dívka u moře

Id: 132501

Dívka u moře

  •  / Dívka u moře / Adolf Wiesner

pastel/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 30 cm, signováno vpravo dole, lokálně znečištěno, paspartováno, zaskleno, rámováno, pod sklem zaprášeno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1371x

Vyvolávací cena:

3 100