Čas na serveru 09:22:24

Adolf Wiesner
Na pláži

Id: 98603

Na pláži

  •  / Na pláži / Adolf Wiesner
  •  / Na pláži / Adolf Wiesner
  •  / Na pláži / Adolf Wiesner

olej/plátno/karton, rozměr 21 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1904, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2300x

Vyvolávací cena:

9 000