Čas na serveru 12:05:47

Adolf Zábranský
Chaloupka v zimě

Id: 2310

Chaloupka v zimě

  •  / Chaloupka v zimě / Adolf Zábranský

olej/karton, rozměr 47 x 85 cm, signováno vpravo dole, malba poškozena, nerámováno

zobrazeno: 2431x

Vyvolávací cena:
1 800

4 600