Čas na serveru 01:58:07

Adolf Zahel
Kostel Nejsvětějšího Salvátora

Id: 450803

  •  / Kostel Nejsvětějšího Salvátora / Adolf Zahel

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 834x

Vyvolávací cena:

6 000