Čas na serveru 17:44:27

Adolf Zahel
Na břehu

Id: 165519

Na břehu

  •  / Na břehu / Adolf Zahel
  •  / Na břehu / Adolf Zahel
  •  / Na břehu / Adolf Zahel
  •  / Na břehu / Adolf Zahel

olej/plátno, rozměr 43,5 x 54 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 803x

Vyvolávací cena:

11 000