Čas na serveru 07:33:26

Adolf Zdrazila
Staré vrby

Id: 127104

Staré vrby

  •  / Staré vrby / Adolf Zdrazila

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 1906, lehce poškozený rám, lokálně poškozená malba

zobrazeno: 1810x

Vyvolávací cena:

21 500