Čas na serveru 03:30:13

Adriena Šimotová
Hlava

Id: 23607

Hlava

  •  / Hlava / Adriena Šimotová
  •  / Hlava / Adriena Šimotová
  •  / Hlava / Adriena Šimotová

kombinovaná technika/papír, velikost listu 19,5 x 23 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3100x

Vyvolávací cena:

10 000