Čas na serveru 02:33:04

Adriena Šimotová
Kompozice

Id: 244623

Kompozice

  •  / Kompozice / Adriena Šimotová

uhel/papír, rozměr listu 63 x 48 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu, sklo prasklé,po

zobrazeno: 12535x

Vyvolávací cena:

60 000

Účastníci: 19

Příhozy: 52