Čas na serveru 14:51:28

Adriena Šimotová
Torzo

Id: 285901

Torzo

  •  / Torzo / Adriena Šimotová
  •  / Torzo / Adriena Šimotová
  •  / Torzo / Adriena Šimotová
  •  / Torzo / Adriena Šimotová

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 88 x 55 cm, značeno, popsáno s věnováním a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 880x

Vyvolávací cena:

7 000

2021,01-1,18,19,31,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu