Čas na serveru 10:58:29

Adriena Šimotová
Torzo

Id: 285901

Torzo

  •  / Torzo / Adriena Šimotová
  •  / Torzo / Adriena Šimotová
  •  / Torzo / Adriena Šimotová
  •  / Torzo / Adriena Šimotová

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 88 x 55 cm, značeno, popsáno s věnováním a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2589x

Vyvolávací cena:

23 000