Čas na serveru 07:24:35

Albert Baure
Svah nad mořem

Id: 170107

Svah nad mořem

  •  / Svah nad mořem / Albert Baure

olej/plátno/lepenka, rozměr 23,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, zaskleno, stav viz foto

zobrazeno: 1134x

Vyvolávací cena:

3 300