Čas na serveru 18:32:49

Albert Charpin
Na pastvě

Id: 271305

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Albert Charpin

olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, značeno vpravo dole, původní stav, lokálně poškozená malba, oděrky na rámu

zobrazeno: 1042x

Vyvolávací cena:
3 800

4 100