Čas na serveru 10:21:12

Albert Dardy
Motiv z venkova

Id: 181008

Motiv z venkova

  •  / Motiv z venkova / Albert Dardy

olej/plátno, rozměr 50 x 61 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 4389x

Vyvolávací cena:

4 100