Čas na serveru 23:40:52

Albert Kollmann
Kytice

Id: 84909

Kytice

  •  / Kytice / Albert Kollmann
  •  / Kytice / Albert Kollmann
  •  / Kytice / Albert Kollmann
  •  / Kytice / Albert Kollmann

olej/dřevo, rozměr oválu 38 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, lokálně poškozeno, nerámováno

zobrazeno: 1046x

Vyvolávací cena:

3 700