Čas na serveru 08:39:34

Albert Rieger
U mlýna

Id: 111406

U mlýna

  •  / U mlýna / Albert Rieger
  •  / U mlýna / Albert Rieger
  •  / U mlýna / Albert Rieger

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, signováno vpravo dole, v minulosti drobně restaurováno, novodobě rámováno, značně poškozený rám

zobrazeno: 2625x

Vyvolávací cena:

40 000