Čas na serveru 22:25:58

Albert Tschautsch
Dívka u okna

Id: 129101

Dívka u okna

  •  / Dívka u okna / Albert Tschautsch

olej/plátno, rozměr 131 x 95 cm, signováno vlevo dole, obraz v minulosti restaurován, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 2586x

Vyvolávací cena:
10 000

26 000