Čas na serveru 04:04:33

Albín Brunovský
Chvála bláznivosti I.

Id: 191202

Chvála bláznivosti I.

  •  / Chvála bláznivosti I. / Albín Brunovský

lept/papír, rozměr ve výřezu 24 x 16 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 3201x

Vyvolávací cena:

9 500