Čas na serveru 04:56:38

Albín Brunovský
Chvála bláznivosti II.

Id: 652

Chvála bláznivosti II.

  •  / Chvála bláznivosti II. / Albín Brunovský

lept/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, datováno 1973, č. 65/200, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2346x

Vyvolávací cena:

8 000