Čas na serveru 03:40:16

Albín Brunovský
Chvála bláznivosti II.

Id: 191201

Chvála bláznivosti II.

  •  / Chvála bláznivosti II. / Albín Brunovský

lept/papír, rozměr ve výřezu 24 x 15,5 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, list nepravidelně zažloutlý, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2853x

Vyvolávací cena:

8 600