Čas na serveru 03:11:49

Albín Brunovský
Chvála bláznivosti II.

Id: 53901

Chvála bláznivosti II.

  •  / Chvála bláznivosti II. / Albín Brunovský

rozměr ve výřezu 23,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, datováno 1973, č. 146/200, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1750x

Vyvolávací cena:

9 500