Čas na serveru 00:03:12

Albín Brunovský
Chvála bláznivosti III.

Id: 191203

Chvála bláznivosti III.

  •  / Chvála bláznivosti III. / Albín Brunovský

lept/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 15,5 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 4069x

Vyvolávací cena:

10 600