Čas na serveru 10:37:05

Albín Brunovský
Dáma s kloboukem

Id: 1505002

Dáma s kloboukem

  •  / Dáma s kloboukem / Albín Brunovský

lept/papír, rozměr ve výřezu 16 x 19 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2444x

Vyvolávací cena:

7 500