Čas na serveru 10:36:48

Albín Brunovský
Dáma v klobouku

Id: 202236

Dáma v klobouku

  •  / Dáma v klobouku / Albín Brunovský

lept/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 19 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

zobrazeno: 2344x

Vyvolávací cena:

32 000

Příhozy: 68