Čas na serveru 03:48:16

Albín Brunovský
Dáma v klobouku VII

Id: 384103

Dáma v klobouku VII

  •  / Dáma v klobouku VII / Albín Brunovský

lept/suchá jehla/mezzotinta/papír, rozměr listu 29 x 20,5 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2740x

Vyvolávací cena:

9 000