Čas na serveru 03:04:48

Albín Brunovský
Dívka s růží

Id: 77507

Dívka s růží

  •  / Dívka s růží / Albín Brunovský

grafická technika/papír, velikost tisku 8,5 x 10 cm, signováno a popsáno uprostřed dole, datováno 1981, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1331x

Vyvolávací cena: