Čas na serveru 11:55:33

Albín Brunovský
Dívka u moře

Id: 310302

Dívka u moře

  •  / Dívka u moře / Albín Brunovský

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 35 cm, neznačeno, autorsky kolorovaný rám s drobnými oděrkami, majitel v roce1983 získal přímo od autora

zobrazeno: 3703x

Vyvolávací cena:
8 000

185 000

Příhozy: 126