Čas na serveru 13:30:16

Albín Brunovský
Dočerta!

Id: 375005

Dočerta!

  •  / Dočerta! / Albín Brunovský

lept/papír, rozměr listu 29 x 19 cm, značeno, číslováno a datováno uprostřed dole, list v minulosti přeložen ve spodní části, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 783x

Vyvolávací cena:

10 000