Čas na serveru 04:31:35

Albín Brunovský
Dočerta!

Id: 2241

Dočerta!

  •  / Dočerta! / Albín Brunovský

lept/papír, velikost tisku 13,5 x 9,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1991, č. 69/100, nerámováno, volně loženo, velmi vzácně se na trhu vyskytující lept

zobrazeno: 1828x

Vyvolávací cena:
16 000

24 000