Čas na serveru 05:07:46

Albín Brunovský
Domácí příběhy II.

Id: 2160

Domácí příběhy II.

  •  / Domácí příběhy II. / Albín Brunovský

litografie/papír, č. 61/65, rozměr ve výřezu 42,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1994, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3391x

Vyvolávací cena:

21 100