Čas na serveru 05:05:36

Albín Brunovský
EVA PRIMA PANDORA

Id: 190419

EVA PRIMA PANDORA

  •  / EVA PRIMA PANDORA / Albín Brunovský

lept/papír, rozměr ve výřezu 49 x 37 cm, signováno, číslováno, datováno a popsáno ve spodní části viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2995x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 71