Čas na serveru 14:30:40

Albín Brunovský
Ex libris

Id: 193648

Ex libris

  •  / Ex libris / Albín Brunovský

litografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 12 cm, signováno, datováno a pospáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2609x

Vyvolávací cena:

15 500