Čas na serveru 12:59:24

Albín Brunovský
Ex libris Josef Dobiašovský

Id: 77508

Ex libris Josef Dobiašovský

  •  / Ex libris Josef Dobiašovský / Albín Brunovský

litografie/papír, velikost tisku 14 x 11 cm, signováno, popsáno, datováno ve spodní části, číslováno 127/150, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1364x

Vyvolávací cena:

4 400