Čas na serveru 23:43:07

Albín Brunovský
Ex Libris Karel Tutsch

Id: 377801

Ex Libris Karel Tutsch

  •  / Ex Libris Karel Tutsch / Albín Brunovský

litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 12 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1043x

Vyvolávací cena:

10 000