Čas na serveru 17:00:32

Albín Brunovský
Frustrace tolerance

Id: 394020

Frustrace tolerance

  •  / Frustrace tolerance / Albín Brunovský

lept/suchá jehla/papír, rozměr tiskové plochy cca 11 x 7 cm, rozměr listu 29 x 19,5 cm, značeno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

zobrazeno: 625x

Vyvolávací cena:

3 300