Čas na serveru 03:44:48

Albín Brunovský
Frustrace tolerance

Id: 17507

Frustrace tolerance

  •  / Frustrace tolerance / Albín Brunovský

lept/papír, rozměr ve výřezu 16 x 10,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, výborný stav

zobrazeno: 2723x

Vyvolávací cena:

3 300