Čas na serveru 13:42:54

Albín Brunovský
Genesis

Id: 316603

Genesis

  •  / Genesis / Albín Brunovský
  •  / Genesis / Albín Brunovský
  •  / Genesis / Albín Brunovský
  •  / Genesis / Albín Brunovský
  •  / Genesis / Albín Brunovský

lept/papír, rozměr listu 62 x 76 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1236x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 54