Čas na serveru 00:38:22

Albín Brunovský
Kompozice

Id: 210804

Kompozice

  •  / Kompozice / Albín Brunovský

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 37,5 cm, značeno a datováno, vpravo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1529x

Vyvolávací cena:

7 500