Čas na serveru 16:34:27

Albín Brunovský
Kompozice

Id: 210804

Kompozice

  •  / Kompozice / Albín Brunovský

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 37,5 cm, značeno a datováno, vpravo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 2174x

Vyvolávací cena:

7 500