Čas na serveru 04:37:01

Albín Brunovský
Kytice

Id: 2167

Kytice

  •  / Kytice / Albín Brunovský
  •  / Kytice / Albín Brunovský
  •  / Kytice / Albín Brunovský

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 9,5 cm, signováno, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1342x

Vyvolávací cena:

2 900