Čas na serveru 12:52:24

Albín Brunovský
Lady with a Hat III. (Garden)

Id: 335901

Lady with a Hat III. (Garden)

  •  / Lady with a Hat III. (Garden) / Albín Brunovský

lept/papír, rozměr listu 68,5 x 49,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, stav viz foto, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2466x

Vyvolávací cena:

54 000