Čas na serveru 21:45:01

Albín Brunovský
Láska

Id: 2390

Láska

  •  / Láska / Albín Brunovský
  •  / Láska / Albín Brunovský

lept/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 6 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3293x

Vyvolávací cena:

3 600