Čas na serveru 02:34:29

Albín Brunovský
Letní představa I

Id: 394018

Letní představa I

  •  / Letní představa I / Albín Brunovský

lept/suchá jehla/papír, rozměr tiskové plochy 10 x 13 cm, rozměr listu 29 x 21 cm, značeno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

zobrazeno: 500x

Vyvolávací cena:

6 000