Čas na serveru 09:50:52

Albín Brunovský
O srdcích

Id: 147303

O srdcích

  •  / O srdcích / Albín Brunovský

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu průměr kruhu cca 18 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3066x

Vyvolávací cena:
2 800