Čas na serveru 10:37:10

Albín Brunovský
O srdcích

Id: 147303

O srdcích

  •  / O srdcích / Albín Brunovský

litografie/papír, rozměr ve výřezu průměr kruhu cca 18 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1975x

Vyvolávací cena:
2 800