Čas na serveru 22:36:38

Albín Brunovský
Ottavia

Id: 377802

Ottavia

  •  / Ottavia / Albín Brunovský
  •  / Ottavia / Albín Brunovský
  •  / Ottavia / Albín Brunovský

lept/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 11 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1110x

Vyvolávací cena:

13 000